Dzienników snów

Ludzie często powtarzają ,że nic im się nie śniło co jest nieprawdą. Każdy ma sny tylko nie każdy je pamięta. Do zapamiętywania snów niezbędnym narzędziem okazuje się dzienników snów.

Dzięki zapisywaniu snów będziesz w stanie coraz lepiej przypominać sobie sny.

Do zapisywania snów możesz wykorzystać zeszyt lub kalendarz. Należy pamiętać,aby każdy sen miał własny tytuł i był oznaczony datą.

Jeżeli obudzisz się w nocy i pamiętasz sen zapisz go od razu!Rano możesz już go nie pamiętać.

Jak zwykle najważniejsza jest wytrwałość ,jeżeli zapisanie snu odłożysz na później zapewne tego wcale nie zrobisz.

Nowy sposób zapisywania snów

Jak zapewne zauważyłeś od jakiegoś czasu na stronie pojawiła się możliwość zapisania snu. Zastanawiasz się dlaczego miałbyś zapisywać swój sen na stronie. Wstawać rano i włączać komputer tylko po to ,żeby zapisać swój sen? Tak wiemy to nierozsądny pomysł. Funkcjonalność ta została wprowadzona głównie z myślą o użytkownikach telefonów komórkowych. W najbliższym czasie wprowadzimy aplikacje na systemy mobilne oraz stronę swiadomysen.pl w wersji mobilnej. Rozwój technologii sprawił ,że możemy korzystać z sieci za pomocą telefonu komórkowego za bardzo małe pieniądze lub za darmo ,jeżeli jesteśmy w zasięgu nadajnika WIFI.

Pomysł zapisywania snów na stronie swiadomysen.pl zrodził się po tym ,gdy wstając rano do pracy nie miałem czasu na zapisanie snu. Każde pięć minut jest na wagę złota ,nikomu nie chce się wstawać wcześniej kiedy nie musi. Podróżuję komunikacją miejską mam sporo czasu ,żeby zapisać sen.

Zakładając konto na swiadomysen.pl i zapisując swój sen zyskasz pewność ,że nikt nie powołany nie odczyta twojego snu. Standardowy dziennik snów ,czyli zeszyt niesie ze sobą pewne ryzyko odczytania zapisanych w nim snów przez inne osoby. W wyniku czego zapewne nie zapisujesz wszystkich szczegółów ze snu.

Inną propozycją prowadzenia dziennika snów jest zapisywanie snów jako wiadomości sms. W dzisiejszym czasach większość z ludzi posiada telefon, dlaczego nie wykorzystać jego podstawowych funkcjonalności do zapisu snów?

Na koniec jeszcze mała uwaga , jeżeli nie pamiętasz co Ci się śniło zapisz to. Krótki notatka w dzienniku snów dotycząca niemożności przypomnienia sobie snu pomaga Ci w wyrabianiu nawyku zapisywania snów.

Google+