Komu się udaje ?

Data dodania : 2014-05-05 15:41:54, dodał : iFake

Witam :) Od wczoraj zaczałem się tym interesowac (świadomym snem). Chciałbym sie dowiedziec czy komus udaje sie swiadomie snic. Jak to jest czy mozemy wtedy robic co tylko chcemy czy tylko wedlug jakies fabuly danego snu. Myslalem ze moglbym wedrowac po swiecie, robic co tylko chce, ze moje marzenia w realnym swiecie moga sie w kazdej chwili spelnic podczas swiadomego snu. Czy tak jest ? Prosze o pomoc :) Rafał.

Zaloguj się ,żeby dodać odpowiedź

Data dodania : 2014-07-31 01:04:41, dodał : Powerflower

Cóż, sprawa na 100% istnieje. Nie wiem czy jest jakiś uniwersalny klucz by to wywołać ale jeśli by był to wydaje mi się że była by nim medytacja. Ponad to ludzie o pewnych postawach życiowych mają trochę większe szanse. Określił bym ich jako obserwatorów, odpowiedzialnych i nie oceniających innych. Po prostu starający się kierować w życiu obiektywizmem. Co do samego snu to można powiedzieć że zaczyna się faktycznie wtedy gdy uświadamiasz sobie że śnisz, czyli przenosisz świadomość do snu bądź ją w nim osiągasz. Jednak nawet wtedy nie oznacza to że będziesz panować nad całością snu. Większość opisów na forach i w sieci porusza sprawy jakby one były maksymalnie proste i oczywiste. Znajdując się w śnie, także świadomym, nadal jesteś pod wpływem swych własnych ograniczeń analogicznie do świata fizycznego. Oczywiście nie zaprzeczam ,może są ludzie którym się tak wszystko udaje od razu. I jeszcze jedno, nigdy nie zapisywałem snów. Zapewne to błąd ale, nie jestem systematyczny i nigdy nie byłem.

Data dodania : 2014-07-22 00:28:50, dodał : swiadomy_2014

Kiedyś całkiem bez treningu udało mi się świadomie śnić , nie mam pojęcia jak to zrobiłem . Mogłem robić dosłownie wszystko , była to rzecz wspaniała ponieważ mogłem w tym śnie myśleć ! :) Pomyślałem sobie że chcę iść na koncert Lady Gagi i w ułamku sekundy pojawiłem się w Nowym Yorku na jej koncercie :) Czyli odpowiedź brzmi , że możemy zmieniać fabułę snu i spełniać w nim swoje marzenia . ;)

Data dodania : 2014-05-07 02:02:50, dodał : ziomix61

Witam. Ja od jakiegoś czasu ćwiczę, jak na razie miewam świadome sny, lecz nie mogę zmienić jak Ty to mówisz "fabuły" tylko wiem że w danym momencie śnie i ewentualnie mogę się w danej chwili obudzić. Pewnie potrzeba mi Jeszcze dużo treningu zanim osiągnę ta upragnioną kontrolę nad snem. Polecam i pozdrawiam Kamil.

Google+