Testy rzeczywistości

Chyba ,każdy z nas spotyka ludzi,którzy chcieli by mieć wszystko na tu i teraz.Jednak jak wiemy ,bez pracy nie ma rezultatów. Podobnie jest ze świadomymi snami. Nie wykorzystując testu rzeczywistość trudniej nam będzie osiągnąć świadomy sen.

Z własnego doświadczenia mogę stwierdzić ,że najlepszym testem rzeczywistości jest zatykanie nosa i sprawdzanie czy jesteśmy w stanie oddychać . Jeżeli powietrze wydostanie się z nosa ,który został zatkany znaczy to ,że właśnie śnimy. Jest to test,którymi możemy wykonywać regularnie w pracy,domu ,szkole - aby nabyć nawyk robienia tego testu ,także we śnie. Innym testem rzeczywistości jest próba wyłączenia lub włączenia światła,jeżeli przełącznik nie działa zdajemy sobie sprawę z tego,że właśnie śnimy.

Kolejnym testem rzeczywistości jest sprawdzianie czy rozumiemy czytany tekst. Dobry testem rzeczywistości jest ,także sprawdzanie ,która jest godzina. Posiadanie zegarka na rękę może pomóc osiągnąć świadomy sen. Sam często spoglądam na zegarek naręczny w ciągu dnia i kilka razy ,dzięki temu przyzwyczajaniu zdałem sobie sprawę ,że śnie.

Testy rzeczywistości w znacznym stopniu ułatwiają osiągnięcie świadomego snu, służą rozpoznaniu tego czy śnimy i przejęciu kontroli na snem . Wykonywane regularnie ,na pewno doprowadzą cię do wyznaczonego celu jakim jest świadomy sen.
Google+